فیلترشکن tor

 فیلترشکنی رو که من امروز قصد معرفی اون رو دارم یکی از بهترین فیلترشکن های موجود توی اینترنت هست که ساخت آمریکاست.
این فیلترشکن دارای قابلیت های فوق العاده ای مثل تغییر IP کاربر هنگام وصل شدن به اینترنت می باشد. در این روش شما می توانید هر چند دقیقه IP خود را عوض کنید و هویت خود را در یک آن که مثلا از کشور هلند است به آلمان تغییر دهید.
ساز و کار این روش به گونه ای است که هنگامی که شما با نرم افزار TOR به اینترنت متصل می شوید، IP شما به سیستمی که همزمان در کشوری دیگر در حال استفاده از اینترنت می باشد متصل می شود.
برای دانلود این نرم افزار می توانید به سایت اصلی آن ، torproject.org  مراجعه کنید.(چون این نرم افزار قابلیت دستکاری و تغییرات را دارد توصیه می کنم آن را از سایت اصلی خود دانلود کنید تا امنیت خود را حفظ کنید)
این نرم افزار به دو شکل "پرتابل" و "غیر پرتابل" موجود می باشد. نسخه پرتابل آن که حجم بیشتری دارد (حدود 15mb) یک مرورگر فایرفاکس به همراه دارد که به هنگام اتصال به اینترنت این مرورگر به صورت اتوماتیک بالا می آید و آماده به کار می شود.لازم به ذکر است که این مرورگر بسیار امنیتی و دستکاری شده به وسیله متخصصان TOR می باشد.
اما برای نسخه غیر پرتابل آن که حدودا 9mb حجم دارد باید تغییراتی در مرورگر فعلی خود ایجاد کنید که در ذیل به آموزش آن می پردازم:


برچسب ها:

1 نظر

  1. توی عکسی که گذاشتید به اشتباه HTTP proxy:127.0.01 ذکر شده که درستش 127.0.0.1 است شما یک نقطه کم گذاشتید

    پاسخحذف

» لطفا در نظرات خود از الفاظ رکیک استفاده نکنید
» لطفا نظرات خود را به زبان فارسی تایپ کنید